Strona główna Dla Pacjentów

Najważniejsze informacje
dla pacjentów

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami dla pacjentów i w dwóch krokach zamów wizytę.

  POZNAJ SWOJEGO

Konopnego Specjalistę

Instrukcja rejestracji Konta Pacjenta

 1. Wypełnij formularz on-line​

  Załóż darmowe konto dla nowych Pacjentów poprzez wypełnienie i zarejestrowaniew formularza znadującego się w prawej kolumnie.
 2. Logowanie do Panelu Pacjenta

  Po udanej rejestracji zostaniesz automatycznie zalogowany i przekierowany do Panelu Pacjenta. Na podany email otrzymasz wiadomość ze swoim loginem i hasłem, jako login możesz również użyć swojego adresu e-mail.

E-Recepty

Po wykonanej konsultacji lekarz wystawi e-receptę, której kod do jej realizacji otrzymasz w wiadomości SMS wysłanej na Twój nr telefonu. Z kodem z SMS-a oraz numerem PESEL pacjenta skontaktuj się z apteką celem przygotowania i wydania przepisanych leków. E-recepty w formie elektronicznej PDF możesz pobrać samodzielnie ze swojego profilu pacjenta na www.pacjent.gov.pl

E-recepta w IKP

Zaloguj się na www.pacjent.gov.pl i uzupełnij dane w profilu. Dzięki temu będziesz otrzymywał e-recepty na swój telefon.

Otrzymuj e-recepty na telefon oraz zarządzaj historią konsultacji

Dzięki platformie www.pajcent.gov.pl szybko i bezpiecznie sprawdzisz informacje o swoim zdrowiu: historię wszystkich konsultacji i otrzymanych e-recept, które również możesz samodzielnie pobrać z aplikacji na telefon w formie plików PDF. Aby się zalogować potrzebować będziesz swój Profil Zaufany lub dowód osobisty z warstwą elektroniczną (e-dowód).

Konsultacje

Podczas konsultacji online lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, omówi zasady i formy terapii oraz wyda według wskazań terapeutycznych wytyczne do terapii, recepty i ew. dalsze skierowania.

Zaświadczenie
o leczeniu konopiami

Dowodem świadczącym o leczeniu medyczną marihuaną jest recepta wydana przez lekarza oraz dokument księgowy potwierdzający zakup surowca farmaceutycznego w aptece. Na wniosek pacjenta lekarz wypisze zaświadczenie o podjętej terapii konopiami.

Skierowania

W uzasadniionych przypadkach lekarz skieruje pacjenta do wybranego specjalisty celem uzupełnienia dokumentacji medycznej lub przeprowadzenia dodatkowych diagnoz.

Zwolnienia

Na wniosek pacjenta oraz w uzasadnionych przypadkach lekarz wypisze zwolnienie lekarskie i zarejestruje je w internetowym systemie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Płatności

Po wyborze lekarza oraz terminu konsultacji opłać usługę za pomocą płatności on-line. Twoja wpłata zostanie automatycznie zaksięgowana a termin zarezerwowany do realizacji.

Przypomnienia
o wizytach

Dzięki systemowi automatycznego wysyłania powiadomień w postaci wiadomości SMS i e-mail o zbliżającej się wizycie, już nigdy nie zapomnisz o wizycie lekarskiej.

Panel Pacjenta

basic-func-icon-2

Rezerwujesz

 • wizyty z lekarzami i specjalisatmi konopnymi z całej Polski

basic-func-icon-3

Monitorujesz

 • przebieg swoich dolegliwości

 • dostępność lekarzy
 • promocje na leki z konopi
basic-func-icon-1

Przeglądasz

 • przebieg swojej choroby
 • zalecenia lekarskie
 • wystawione dokumenty

Twoje konto pacjenta
na smartfonie

Gdziekolwiek jesteś masz zawsze dostęp do swoich lekarzy, rezerwacji wizyt oraz dokumentacji medycznej. Wystarczy tylko że zalogujesz się na swoje konto pacjenta i już wszystko masz w zasięgu dłoni.