Strona główna Dla Pacjentów

Najważniejsze informacje
dla pacjentów

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami dla pacjentów i w dwóch krokach zamów wizytę.

UWAGA! Recepty, zwolnienia oraz skierowania na NFZ wypisywane są wyłącznie przez lekarzy. Terapeuci konopni oraz inni specjaliści zdrowia publicznego przyjmujący w AnandaMed.pl (poza lekarzami) nie mają uprawień do wypisywania recept. 

  POZNAJ SWOJEGO

Konopnego Specjalistę

Instrukcja rejestracji Konta Pacjenta

 1. Wypełnij formularz on-line​

  Załóż darmowe konto dla nowych Pacjentów poprzez wypełnienie i zarejestrowaniew formularza znadującego się w prawej kolumnie.
 2. Logowanie do Panelu Pacjenta

  Po udanej rejestracji zostaniesz automatycznie zalogowany i przekierowany do Panelu Pacjenta. Na podany email otrzymasz wiadomość ze swoim loginem i hasłem, jako login możesz również użyć swojego adresu e-mail.

E-Recepty

Po wykonanej konsultacji lekarz w uzasadnionych sytuacjach wystawi e-receptę, której kod do jej realizacji otrzymasz w wiadomości SMS wysłanej na Twój nr telefonu. Z kodem z SMS-a oraz numerem PESEL pacjenta skontaktuj się z apteką celem przygotowania i wydania przepisanych leków. E-recepty w formie elektronicznej PDF możesz pobrać samodzielnie ze swojego profilu pacjenta na www.pacjent.gov.pl

UWAGA! Do wystawiania e-recept upoważnieni są wyłącznie lekarze.

E-recepta w IKP

Zaloguj się na www.pacjent.gov.pl i uzupełnij dane w profilu. Dzięki temu będziesz otrzymywał e-recepty na swój telefon.

Otrzymuj e-recepty na telefon oraz zarządzaj historią konsultacji

Dzięki platformie www.pajcent.gov.pl szybko i bezpiecznie sprawdzisz informacje o swoim zdrowiu: historię wszystkich konsultacji i otrzymanych e-recept, które również możesz samodzielnie pobrać z aplikacji na telefon w formie plików PDF. Aby się zalogować potrzebować będziesz swój Profil Zaufany lub dowód osobisty z warstwą elektroniczną (e-dowód).

UWAGA! Do wystawiania e-recept upoważnieni są wyłącznie lekarze.

Konsultacje

Podczas konsultacji online lekarz lub specjalista zdrowia publicznego przeprowadzi wywiad medyczny, omówi zasady i formy terapii oraz wyda według wskazań terapeutycznych wytyczne do terapii.

UWAGA! Do wystawiania e-recept upoważnieni są wyłącznie lekarze.

Zaświadczenie
o leczeniu konopiami

Dowodem świadczącym o leczeniu medyczną marihuaną jest recepta wydana przez lekarza lub specjalistę zdrowia publicznego oraz dokument księgowy potwierdzający zakup surowca farmaceutycznego w aptece. Na wniosek pacjenta lekarz lub specjalista zdrowia publicznego wypisze zaświadczenie o podjętej terapii konopiami.

Skierowania

W uzasadniionych przypadkach lekarz skieruje pacjenta do wybranego specjalisty celem uzupełnienia dokumentacji medycznej lub przeprowadzenia dodatkowych diagnoz.

Zwolnienia

Na wniosek pacjenta oraz w uzasadnionych przypadkach lekarz wypisze zwolnienie lekarskie i zarejestruje je w internetowym systemie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Płatności

Po wyborze lekarza oraz terminu konsultacji opłać usługę za pomocą płatności on-line. Twoja wpłata zostanie automatycznie zaksięgowana a termin zarezerwowany do realizacji.

Przypomnienia
o wizytach

Dzięki systemowi automatycznego wysyłania powiadomień w postaci wiadomości e-mail o zbliżającej się wizycie, już nigdy nie zapomnisz o wizycie lekarskiej.

Panel Pacjenta

basic-func-icon-2

Rezerwujesz

 • wizyty z lekarzami i specjalisatmi zdrowia publicznego z całej Polski

basic-func-icon-3

Monitorujesz

 • przebieg swoich dolegliwości

 • dostępność lekarzy i specjalistów
basic-func-icon-1

Przeglądasz

 • przebieg swojej choroby
 • zalecenia lekarskie
 • wystawione dokumenty

Twoje konto pacjenta
na smartfonie

Gdziekolwiek jesteś masz zawsze dostęp do swoich lekarzy lub specjalistów zdrowia publicznego, rezerwacji wizyt oraz dokumentacji medycznej. Wystarczy tylko że zalogujesz się na swoje konto pacjenta i już wszystko masz w zasięgu dłoni.

 Partnerzy

Nasi partnerzy