Strona główna O Naszym Systemie

Wiemy jak łączyć, obsługiwać i wspierać pacjentów i specjalistów w prowadzeniu leczenia medyczną marihuaną.

Włączenie medycznej marihuany do schematu leczenia wydaje się skomplikowanym procesem, jednakże zdobyta przez nas wiedza oraz doświadczenie w ostatnich latach a także udział w licznych szkoleniach, konferencjach i wydarzeniach międzynarodowych to gwarancja, że w AnandaMed wiemy jak łączyć, obsługiwać i wspierać pacjentów i specjalistów zdrowia publicznego w prowadzeniu leczenia medyczną marihuaną.

Nasza misja

Naszą misją jest ułatwienie pacjentom szybkiego i profesjonalnego nawiązania kontaktu z wybranym specjalistą lub kliniką, a tym samym umożliwienie profesjonalnego rozpoczęcia i prowadzenia terapii.

 Jak to działa

O naszym systemie

AnandaMed to profesjonalne oprogramowanie EHR do zarządzania gabinetem oraz placówką medyczną online. System pośredniczący pomiędzy pacjentem a specjalistą do budowania profesjonalnej relacji i efektywnej organizacji pracy w ochronie zdrowia.

Profesjonalizm

Działanie systemu telemedycznego AnandaMed opiera się na profesjonalnej obsłudze, konsultacji i fachowym leczeniu pacjenta w systemie zdalnym, online, co stanowi duże udogodnienie, ponieważ wyklucza konieczność jego podróżowania i narażania go na dodatkowe koszty oraz utrudnienia.

Prosta
obsługa

System AnandaMed jest intuicyjny i prosty w obsłudze, wspierany i rozwijany przez zespół specjalistów z branży konopnej, farmaceutycznej, marketingowej oraz IT, zapewniający pacjentom wsparcie na każdym etapie rejestracji i umawiania wizyty do lekarza lub kliniki konopnej.

Niezbędne
narzędzia

AnandaMed to miejsce zapewniające niezbędne narzędzia do nawiązania współpracy pomiędzy pacjentem i wybranym lekarzem, specjalistą lub kliniką konopną. Celem tej współpracy jest opracowanie i wdrożenie planu leczenia medyczną marihuaną dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także monitorowanie efektów terapii i wprowadzania korekt, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Z naszej oferty skorzystało już

291

zrealizowanych wizyt

148

zarejestrowanych pacjentów

18

zadwolonych specjalistów

Dlaczego
AnandaMed?

System telemedyczny AnandaMed.pl to pierwsza i jedyna w Polsce wyspecjalizowana platforma telemedyczna, za pośrednictwem której specjaliści zgodnie ze swoim powołaniem mogą nieść pomoc w zakresie medycyny konwencjonalnej połączonej z wsparciem terapią konopiami. Kliniki konopne świadczyć swoje usługi a pacjenci z tej pomocy i usług w łatwy i przejrzysty sposób korzystać.

Co wiemy
o konopiach?

Zespół tworzący AnandaMed to osoby, dla których konopie to nie tylko pasja ale także sposób na rozwój kariery zawodowej oraz codzinne życie. Na bieżąco bierzemy udział w największych i najciekawszych polskich oraz międzynarodowych szkoleniach oraz konferencjach w zakresie terapii konopiami. Dzięki temu, zdobytą na przestrzeni lat wiedzę możemy przekazywać dalej, a doświadczenie wykorzystywać by pomagać innym.

Wykwalifikowana
kadra specjalistów

Lekarze, specjaliści zdrowia publicznego oraz kliniki konopne, z którymi nawiązujemy współpracę weryfikujemy pod względem posiadanych przez nich kwalifikacji, praktyki, wiedzy i doświadczenia. Cenne są dla nas także opinie samych pacjentów, którzy jako klienci AnandaMed mają realny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Konsultacje medyczne mogą odbywać się w formie telerozmowy lub wideorozmowy. Dokumentacja medyczna przekazywana jest w formie elektronicznej, a podczas konsultacji pacjent może otrzymać e-Receptę lub e-Zwolnienie.

Komfort pacjenta
i bezpieczeństwo jego danych

Korzystając z systemu telemedycznego AnandaMed pacjent ma możliwość skonsultowania się z lekarzami i specjalistami z różnych specjalizacji w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu, co wyklucza konieczność czekania w kolejkach w przychodniach, czy podróżowania do innego miasta.W AnandaMed dane medyczne pacjentów są w pełni bezpieczne. System posiada najwyższej jakości zabezpieczenia.

W czym możemy
Ci pomóc?

Jeżeli masz pytania dotyczące konsultacji, wizyt lub działania systemu to zapraszamy Cię do kontaktu celem uzyskania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami poprzez stronę KONTAKT.

Współpracuj z nami!​

Współpraca z AnandaMed to doskonała możliwość zawodowego rozwoju. Zapraszamy do współpracy lekarzy różnych specjalizacji oraz  podmioty medyczne stosującej w swojej praktyce m.in. terapie konopiami. Zachęcamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółówy i warunków współpracy.

  Współpracujemy z

Najlepszymi specjalistami

  Oferta

Zainteresowany?

Sprwadź naszą ofertę cenową i zapoznaj się z szczegółami świadczonych przez nas usług. Zapytaj o dostęp testowy do systemu, kontaktując się z nami poprzez formularz na stronie KONTAKT.

 Partnerzy

Nasi partnerzy