Strona główna Aktualności AnandaMed – prosta droga do rozpoczęcia terapii konopnej

AnandaMed – prosta droga do rozpoczęcia terapii konopnej

Telemedycyna, chociaż zyskała na popularności w ostatnich latach, istnieje prawie tak długo, jak telefony. Dzisiejsza technologia daje jednak dużo więcej możliwości niż kiedyś, pozwalając na przeprowadzenie wizyty w systemie AnandaMed w sposób szybki, kompleksowy i przede wszystkim komfortowy dla pacjenta.

AnandaMed to wiele możliwości i same korzyści dla pacjenta

System telemedyczny AnandaMed jest prosty w obsłudze i intuicyjny, a co najważniejsze – zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym każda osoba może umówić się na wizytę online i poddać się fachowemu leczeniu. Jakie korzyści można czerpać z telemedycyny?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wizyty stacjonarne są najczęściej droższe od konsultacji online, a biorąc pod uwagę konieczność dojazdu do placówki medycznej, która niejednokrotnie jest oddalona od miejsca zamieszkania pacjenta o wiele kilometrów, opłacenie podróży dodatkowo obciąża jego budżet. System telemedyczny AnandaMed to udogodnienie, które umożliwia odbycie kompleksowej i profesjonalnej konsultacji z wybranym specjalistą, w dogodnym terminie i dowolnym miejscu. 

Dbałość o komfort psychiczny pacjenta

Wielu pacjentów jest mistrzami wymówek, a wysokie koszty i konieczność dojazdu to argumenty, którymi najczęściej wzbraniają się przed umówieniem do lekarza. Inni, zwłaszcza seniorzy i osoby z trudnościami w poruszaniu się, nawet jeśli chcą, to nie mają możliwości dotarcia do placówki medycznej. Nie można w tym miejscu nie wspomnieć także o pacjentach cierpiących na fobie, niepokój, czy ataki paniki, którzy ze względu na towarzyszący wychodzeniu z domu stres całkowicie rezygnują z podjęcia leczenia. Wizyty w trybie zdalnym w AnandaMed zwiększają komfort pacjenta, który podczas konsultacji w domowym zaciszu czuje się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Wzajemny szacunek oraz zaufanie

W AnandaMed nic nie jest dziełem przypadku. To coś, co odróżnia nasz system  telemedyczny od popularnych „receptomatów”. Rezerwując wizytę za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy masz gwarancję, że wizyta odbędzie się w  zaplanowanym terminie, z udziałem wybranego przez Ciebie specjalisty, a nie  przypadkowej osoby. Pamiętaj, że wszyscy lekarze, z którymi nawiązujemy współpracę są przez nas dokładnie weryfikowani pod względem wiedzy i doświadczenia. Bezpośredni kontakt w połączeniu z zaufaniem to podstawa do rozpoczęcia i prowadzenia skutecznej terapii. 

Terapia konopna jest w zasięgu Twojej ręki!

Chcesz rozpocząć leczenie medyczną marihuaną, ale do tej pory spotykałeś się jedynie z odmową? Nie jest tajemnicą, że marihuana to nadal temat tabu, pomimo jej wielu udowodnionych naukowo właściwości prozdrowotnych. Niewiedza i brak kompetencji lekarzy w zakresie wykorzystania konopi w medycynie, to kolejny z najczęstszych powodów odmowy wdrożenia terapii leczniczą marihuaną, która z powodzeniem może być stosowana także jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia.

W AnandaMed nie zostaniesz odesłany z kwitkiem. Możesz liczyć na fachową i uczciwą poradę, indywidualne podejście oraz profesjonalną opiekę na każdym etapie terapii konopnej.