Strona główna Aktualności System telemedyczny AnandaMed – medycyna konwencjonalna i terapia konopiami

System telemedyczny AnandaMed – medycyna konwencjonalna i terapia konopiami

Potrzebujesz specjalistycznej konsultacji, ale nie masz możliwości udania się do placówki medycznej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! System telemedyczny AnandaMed to profesjonalne narzędzie, za pomocą którego w kilku prostych krokach umówisz wizytę online u wybranego specjalisty. Jesteś lekarzem lub prowadzisz klinikę konopną? W AnandaMed znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia praktyki i kompleksowej opieki nad pacjentem w trybie zdalnym.

System telemedyczny AnandaMed to innowacyjny projekt łączący medycynę konwencjonalną i terapię konopną

Profesjonalna opieka nad pacjentem i zapewnienie mu komfortu leczenia to dla nas priorytet

system telemedyczny AnandaMedJedną z głównych zalet telemedycyny jest oszczędność czasu, która wynika z braku konieczności podróżowania pacjenta na wizytę lekarską i wyczekiwania w długich kolejkach pod gabinetem. W AnandaMed to pacjent decyduje o tym kiedy spotka się z wybranym specjalistą i przede wszystkim gdzie – w domu, w biurze, czy nawet na wakacjach. To idealne rozwiązanie dla osób mających problem z poruszaniem się, a zatem także osób starszych.

Podczas wizyty online, która odbywa się w formie m.in. wideorozmowy, pacjent nie tylko otrzymuje fachową poradę lekarską. Specjalista może skierować go także na dalszą diagnostykę lub wystawić zwolnienie od świadczenia pracy. Wszystkie skierowania i e-recepty pacjent otrzymuje drogą elektroniczną, co oznacza niemal natychmiastowe rozpoczęcie leczenia.

Pamiętaj, system telemedyczny AnandaMed nie jest jednym z tzw. „receptomatów”. U nas masz bezpośredni kontakt ze specjalistą, który przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, przeanalizuje dokumentację medyczną i dostosuje leczenie indywidualnie do Twoich potrzeb. Wszyscy specjaliści, który prowadzą praktykę za pośrednictwem platformy AnandaMed zostali przez nas zweryfikowani nie tylko pod kątem posiadanej wiedzy i doświadczenia w swoim zawodzie, ale także znajomości tematyki konopnej i zastosowania właściwości tych roślin w terapii pacjenta.

Umów wizytę u jednego ze specjalistów

dr Paulina Bronikowska Lekarz rodzinny zajmujący się małymi pacjentami, którzy ukończyli 3 rok życia oraz osobami dorosłymi. Dr Bronikowska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest autorką wielu publikacji.

 

dr Maciej Rosiński Specjalista neurologii dziecięcej. Posiada licencję z zakresu elektroencefalografii oraz ukończył kurs elektromiografii, czyli EMG. W leczeniu pacjentów wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym.

 

dr Rafał Kurek – Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dr Kurek jest ortopedą z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji. Sam wiele zawdzięcza konopiom dlatego też chętnie stosuje leczenie medyczną marihuaną m.in. w przypadku pacjentów z opornym zespołem bólowym kręgosłupa

 

Jarosław Stadnik Dyplomowany terapeuta konopny, który czerpie wiedzę m.in. z osobistych doświadczeń. Jest redaktorem naczelnym największego w Polsce portalu edukacyjno – informacyjnego MedycznaMarihuana.com. Jarosław Stadnik to także aktywista, wieloletni działacz w organizacjach pozarządowych, a także przedsiębiorca i właściciel marki BioHemp.

 

Tomasz Ołubczyński Terapeuta Konopny, Zielarz Fitoterapeuta. Specjalizuje się w stosowaniu konopi w przypadku padaczki i zaburzeń snu. Tomasz Ołubczyński to praktyk terapii konopnych i zielarz z wiedzą o medycynie naturalnej. Jako wykładowca edukuje o korzyściach płynących z terapii konopnych. W swoich podcastach prowadzi rozmowy z ekspertami na temat terapeutycznych możliwości konopi.

 

 

dr Tamara Chołast Lekarz stomatolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Temat medycyny naturalnej i biologicznych metod leczenia jej jej bliski. Od 2 lat wykorzystuje potencjał konopi w swojej praktyce medycznej. Ukończyła szkołę fitoterapii i zdobyła tytuł terapeuty konopnego.

Jesteś lekarzem lub prowadzisz klinikę konopną? Rozpocznij praktykę w AnandaMed już dziś!

Profesjonalne oprogramowanie EHT, które udostępniamy na naszej platformie, to wszystko czego potrzebujesz, aby w pełni zdalnie, ale jednocześnie profesjonalnie zarządzać swoim gabinetem lub placówką medyczną. To solidny fundament do prowadzenia efektywnej terapii pacjenta, z dowolnego miejsca na świecie.

Zarejestruj się w AnandaMed i postaw na zawodowy rozwój. Oszczędzaj swój czas optymalizując pracę, zarządzaj terminarzem spotkań i zyskuj nowych pacjentów by zgodnie ze swoim powołaniem nieść im pomoc w zakresie medycyny konwencjonalnej połączonej z terapią konopną.