Strona główna Aktualności Witaj na AnandaMed

Witaj na AnandaMed

Jest nam niezmiernie miło, że po wielu miesiącach przygotowań możemy zaprezentować efekt naszej pracy – intuicyjny i prosty w obsłudze system telemedyczny Anandamed.

Jesteś właśnie w miejscu, w którym jako pacjent będziesz czuł się zaopiekowany i wysłuchany. To właśnie u nas uzyskasz kompleksową opiekę medyczną w zakresie terapii cannabis, a wszystko to na najwyższym poziomie i co ważne – bez wychodzenia z domu.

Jeśli jesteś lekarzem lub reprezentujesz klinikę konopną  możesz tu świadczyć swoje usługi zdalnie wykorzystując udostępniane i udoskonalane przez nas narzędzia. System telemedyczny Anandamed sprawi, że Twoja praca będzie przyjemna i skuteczna.

Naszym zadaniem jest dbanie o to, aby współpraca pomiędzy pacjentem i lekarzem lub kliniką konopną przebiegała sprawnie i profesjonalnie oraz żeby przynosiła obopólne korzyści. W związku z tym wszystkich specjalistów i instytucje dokładnie weryfikujemy pod względem posiadanej wiedzy, kwalifikacji oraz doświadczenia.

Chcemy wyróżniać się profesjonalizmem oraz dbałością o przebieg współpracy nawiązywanej za pośrednictwem systemu telemedycznego Anandamed, dlatego stale czuwamy nad wysoką jakością świadczonych usług, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i spełniamy ich oczekiwania.

Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem, lekarzem, czy reprezentujesz klinikę konopną możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie korzystania z systemu i przede wszystkim – cieszymy się, że tu jesteś!

Zespół Anandamed