Strona główna Aktualności Extractum purum 80% THC – ekstrakt do waporyzacji od Cannateka

Extractum purum 80% THC – ekstrakt do waporyzacji od Cannateka

Jeszcze do niedawna najczęstszym sposobem używania marihuany było palenie suszu. Dziś jednak coraz chętniej sięgamy po waporyzatory, dzięki którym konsumpcja jest zdrowsza, przyjemniejsza i bardziej aromatyczna. Co ważne, waporyzacja oczyszczonego ekstraktu, jakim jest np. Extractum purum 80% THC, jest najskuteczniejszą metodą przyjmowania THC, gdyż pozwala na wchłonięcie ponad 70% tej substancji.

Spis treści:

Co to jest waporyzacja?

Waporyzacja jest jedną z metod konsumpcji marihuany. Nie jest to proces skomplikowany, a najprościej można go wyjaśnić jako podgrzanie suszu lub ekstraktu do określonej temperatury, w wyniku czego aktywne składniki w nim zawarte odparowują. Temperatura waporyzacji jest na tyle niska, aby zapewnić swobodne odparowanie składników, ale jednocześnie nie doprowadzić do spalenia surowca. To właśnie dlatego waporyzacja uważana jest za zdrowszą alternatywę palenia. Para z waporyzatora nie zawiera szkodliwych dla organizmu substancji smolistych i innych toksyn. Waporyzacja jest także wygodniejszy i bardziej dyskretny sposób używania konopi indyjskich. To możliwość bezdymnej inhalacji nie tylko w domu, ale także w miejscach publicznych.

Extractum purum 80% THC od Cannateka – charakterystyka ekstraktu do waporyzacji

Extractum purum jest oczyszczonym ekstraktem, lekiem recepturowym o zawartości 80% THC. Wytwarzany jest z suszu (surowca farmaceutycznego) zarejestrowanego w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co oznacza, że nie zawiera rozpuszczalników i substancji pomocniczych. W trakcie procesu ekstrakcji susz z konopi indyjskich jest oczyszczany z chlorofilu i innych zbędnych substancji.

Końcowym produktem jest ekstrakt o pełnym spektrum kannabinoidów, terpenów i flawonoidów, w którym Ilość substancji czynnej THC w 0,9 ml wynosi 793,6 mg. Już niewielka dawka produktu pozwala osiągnąć szybki efekt terapeutyczny, który przy waporyzacji odczuwalny jest już po 30 sekundach. Maksymalne stężenie THC w osoczu osiągane jest po kilku minutach.

Oczyszczony ekstrakt THC – właściwości i wskazania do stosowania

Ze względu na niemal natychmiastowe działanie przeciwbólowe i rozluźniające Extractum purum przyniesie ulgę pacjentom zmagającym się z silnym bólem, a także spastycznością mięśni. Ma także działanie przeciwzapalne i przeciwwymiotne. Sprawdzi się także w przypadku osób cierpiących na bezsenność i zaburzenia snu m.in. ułatwiając zasypianie i poprawiając jakość snu.

Jeżeli potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę, porady specjalisty lub pomocy przy dawkowaniu CBD i THC zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Współpracujemy z lekarzami i specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Konsultacje i prośby o wystawienie e-recepty możesz również bezpośrednio realizować umawiając się z naszym specjalistą. Aby to zrobić kliknij UMÓW WIZYTĘ.


Źródło: MedycznaMarihuana.comBioHemp.pl, budcare.pl, cannateka.pl
Zdjęcia: cannateka.pl