Strona główna Aktualności Pink Kush – medyczna marihuana Cannabis Flos 18/1 od S-LAB

Pink Kush – medyczna marihuana Cannabis Flos 18/1 od S-LAB

Pink Kush to odmiana z przewagą genów indica, znana z relaksującego działania na organizm. Zapewnia podnoszący na duchu i euforyczny efekt psychoaktywny idealny dla każdego, kto chce złagodzić stres lub na chwilę zapomnieć o zmartwieniach. Do Polski susz ten dostarcza firma S-Lab, a produkowany jest przez firmę Tilray Portugal.

Spis treści:

Pink Kush – ogólna charakterystyka i pochodzenie odmiany

Szukasz odmiany, która pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować się? Pink Kush może być najlepszym wyborem. Już po jednym zaciągnięciu może unieruchomić konsumenta na kanapie i to na dłuższy czas. Część jej dziedzictwa jest owiana tajemnicą, ale niektórzy hodowcy uważają, że ma ona silne powiązania z OG Kush.

Wielu użytkowników lubi ten szczep za jego zaskakująco słodki smak. Podoba im się także jego wszechstronność bo można go używać nie tylko rekreacyjnie, ale także do łagodzenia np. bólu pleców, czy migreny. Niektórzy uwielbiają haj powodowany przez Pink Kush za jego uspokajający charakter. Z tego powodu uważają, że jest to doskonała odmiana do konsumpcji podczas towarzyskich spotkań, gdyż pozwala na swobodną rozmowę, zmniejszenie stresu, złagodzenie niepokoju i napięcia psychicznego.

Każdy, kto planuje spożywanie tej odmiany, powinien to zrobić późnym popołudniem lub wieczorem. Jak wspomniano, może dawać efekt typowo „kanapowy” i poczucie senności. Często towarzyszy mu także tzw. gastrofaza dlatego warto mieć pod ręką jakieś przekąski.

Pink Kush

Smak i zapach Pink Kush

Pink Kush ma charakterystyczny aromat. Jest ostry i uderzający, choć nie oznacza, że całkowicie nieprzyjemny. Zapach jest słodki, gdyż zawiera nuty wanilii, wraz z akcentami drewna i ziemi. Wyczuć w nim można także sosnę i kwiaty. Niektórzy opisują dym jako niezwykle intensywny, ale nie gryzący ani przytłaczający. Inni fani tej odmiany opisali aromat jako owocowy, a nawet lekko miętowy.

Pink Kush ma mocny i charakterystyczny aromat, ale jego smak zachwyca jeszcze bardziej. Nie jest to jednak smak, który zachwyci każdego. Docenią go raczej koneserzy odmian o skomplikowanych smakach. Podczas wdechu pojawiają się nuty słodkiej, kandyzowanej wanilii, po których wyczuwalny jest kwiatowy bukiet. Na tym jednak nie koniec. Kwaśny akcent cytrusów płynnie łączy się z rześkim, świeżym smakiem mentolu i sosny. Niektórzy użytkownicy nawet twierdzą, że wyczuwają jagody i inne dojrzałe, letnie owoce.

Cannabis Flos 18/1 od S-LAB – właściwości terapeutyczne

Ta medyczna marihuana oferuje pacjentom przede wszystkim uspokajające, relaksujące i zmniejszające napięcie działanie, pożądane m.in. przez osoby żyjące z ADHD/ADD oraz poszukujące skupienia i zwiększenia kreatywności.

Wiele osób twierdzi również, że odmiana ta przynosi ulgę w bólu. Osoby cierpiące na migrenę oraz bóle pleców i skurcze mięśni wymieniają Pink Kush jako odmianę pomocną w złagodzeniu tych dolegliwości i ułatwiającą codzienne funkcjonowanie.

Właściwości Cannabis Flos 18/1 wykorzystywane są przez specjalistów także w leczeniu m.in. PTSD, lęku, ataków paniki i fobii społecznych. Osoby cierpiące na bezsenność i inne zaburzenia snu doceniają zdolność tej medycznej marihuany do wywoływania spokojnych i kojących myśli, co ułatwia im zasypianie i przespanie w spokoju całej nocy.

Jeżeli potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę, porady specjalisty lub pomocy przy dawkowaniu CBD i THC zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Współpracujemy z lekarzami i specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Konsultacje i prośby o wystawienie e-recepty możesz również bezpośrednio realizować umawiając się z naszym specjalistą. Aby to zrobić kliknij UMÓW WIZYTĘ.


Źródło: MedycznaMarihuana.comBioHemp.pl, wayofleaf.com