Strona główna Aktualności AnandaMed dla lekarzy – innowacyjne podejście do terapii online

AnandaMed dla lekarzy – innowacyjne podejście do terapii online

  Jesteś lekarzem, terapeutą, a może prowadzisz klinikę konopną? Panel dla lekarzy w systemie telemedycznym AnandaMed oferuje nieograniczone możliwości leczenia pacjentów w trybie zdalnym. W czasach rozwijającej się technologii to innowacyjne rozwiązanie, które Ci oferujemy, nie jest opcją, ale niezbędnym narzędziem, które zoptymalizuje Twoją pracę i przyspieszy zawodowy rozwój.

  Spis treści:

  Panel dla lekarzy w AnandaMed umożliwia efektywne zarządzanie praktyką lekarską

  Podczas trwającej pandemii COVID-19 wiele osób doceniło możliwość zrezygnowania z wizyt stacjonarnych na rzecz opieki telemedycznej. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego (jak donoszą badania) nadal chce korzystać około 80% pacjentów. Na jakie korzyści jako specjalista możesz liczyć rejestrując swoją działalność w naszym systemie?

  Zwiększenie liczby pacjentów i gwarancja ich satysfakcji

  System telemedyczny AnandaMed umożliwia prowadzenie praktyki lekarskiej online, dzięki czemu stajesz się bardziej elastyczny i dostępny dla pacjentów, którzy mają dostęp do opieki medycznej w zaciszu własnego domu. Efektywnie zarządzając swoim wirtualnym kalendarzem możesz umówić więcej wizyt, kontaktować się z większą liczbą pacjentów i stale koordynować ich terapię. Wszystko to przełoży się na ich satysfakcję, a profesjonalna opieka, którą zostaną otoczeni zaowocuje tym, że będą polecać Twoje usługi innym.

  Zaangażowanie pacjenta w terapię

  Dzięki oprogramowaniu zapewniającemu dostęp do telemedycyny Twoi pacjenci mogą częściej kontaktować się z Tobą, co zwiększa ich poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie. Mogą na bieżąco informować o wynikach badań, czy powiadamiać, gdy potrzebują konsultacji np. w przypadku zaostrzenia objawów. Prowadzi to do lepszych wyników leczenia pacjentów i poprawy ogólnego zadowolenia z usług.

  Prowadzisz klinikę konopną? Ułatw specjalistom pracę

  W podmiotach medycznych, w których pracuje wielu różnych specjalistów ciężko od dobrą organizację pracy. Zwróć uwagę, że specjaliści często pracują w wielu różnych placówkach, między którymi muszą podróżować. To ogranicza ich dostępność i konieczność świadczenia usług np. wyłącznie w wybrane dni tygodnia. Świadcząc usługi za pośrednictwem platformy AnandaMed specjaliści pracują z dowolnego miejsca na świecie i o wybranej przez siebie godzinie, a cała dokumentacja medyczna, w tym e-recepty, czy skierowania przesyłane są w formie elektronicznej.

  system telemedyczny AnandaMed dla lekarzy

  Ograniczony dostęp do leczenia medyczną marihuaną? Zmień to!

  Marihuana lecznicza, chociaż używana była od wieków, obecnie jest stosunkowo nowym sposobem leczenia i niektórzy pracownicy służby zdrowia mogą nie czuć się jeszcze wystarczająco kompetentni, aby ją przepisywać. To sprawia, że pacjenci często spotykają się z odmową wystawienia recepty, a tym samym ogranicza im się możliwość rozpoczęcia leczenia.

  Posiadasz wiedzę i doświadczenie zakresie prowadzenia terapii konopnej? W AnandaMed nie będzie ona w jakikolwiek sposób ograniczona. Pomóż pacjentom, którzy od dawna czekają na możliwość podjęcia leczenia medyczną marihuaną. Pamiętaj, że dla części z nich to terapia ostatniej szansy.